Przenośniki.

Wykonujemy przenośniki taśmowe, ślimakowe, zgrzebłowe, kubełkowe, siatkowe, łańcuchowe, czy płytkowe – przystosowane do transportu różnego rodzaju materiałów: sypkich, płynnych, a nawet wyrobów gotowych.

Zadzwoń

44 724 23 97

Napisz

biuro@glass-produkt.pl
W naszej ofercie znajdziesz pełen zakres usług, dzięki którym będziesz miał pewność, że w Twojej firmie znajdzie się sprawdzony, w pełni funkcjonalny, wytrzymały i bezpieczny przenośnik. A przede wszystkim – dostosowany do Twoich bieżących potrzeb.

Nasza oferta to:

 

Doradztwo i bieżące konsultacje.

Służymy Ci pomocą w doborze najlepszych przenośników, które będą nie tylko efektywne pod kątem funkcjonalnym, ale także atrakcyjne pod względem finansowym.

Projektowanie.

Biorąc pod uwagę specyfikę Twojej działalności, dokładnie planujemy wykonywane przez nas przenośniki – tak, aby w 100% realizowały zadania, które im powierzysz.

Budowa i montaż.

Po zaakceptowaniu projektu przenośnika, przechodzimy do fazy jego budowy, a po jej zakończeniu – zajmujemy się transportem i instalacją urządzenia we wskazanym przez Ciebie miejscu.

Poza niezawodnym przenośnikiem, otrzymasz od nas także pełen pakiet korzyści, dzięki którym korzystanie z niego będzie jeszcze łatwiejsze.

Pełna dokumentacja techniczna

Bieżące wsparcie i doradztwo

Serwis i naprawy

Dowiedz się więcej.

Przejdź do kontaktu, aby poznać szczegóły na temat naszych przenośników.

Przenośniki taśmowe, ślimakowe, zgrzebłowe, kubełkowe, rolkowe, łańcuchowe, siatkowe oraz płytkowe

W ofercie naszego przedsiębiorstwa znajdują się usługi związane z projektowaniem, budową oraz finalnym montażem wszelkiej typów przenośników wykorzystywanych w różnych przedsiębiorstwach. Nasze produkty znajdują zastosowanie w wielu gałęziach gospodarki. Dostarczamy przenośniki magazynowe i transportowe, które z powodzeniem używane są w hutach szkła, magazynach, fabrykach oraz zakładach produkcyjnych.

Przenośnik – czym jest?

Przenośnik jest tak zwanym urządzeniem stworzonym do transportu bliskiego. Do jego głównych zadań, jak sama nazwa wskazuje, należy przenoszenie (transport) różnego rodzaju materiałów, których potrzebuje dane przedsiębiorstwo. Najbardziej popularnymi surowcami przewożonymi za pomocą przenośnika są materiały sypkie. Jednak ten rodzaj urządzeń z powodzeniem wykorzystuje się także do transportu innych ładunków, zarówno w formie stałej, jak i ciekłej, a także o różnych temperaturach.

Kolejną cechą przenośnika jest fakt, że transport za jego pośrednictwem odbywa się po określonym torze. Na rynku funkcjonuje wiele rodzaju przenośników, które dzieli się ze względu na ich konkretną specyfikę. Najczęściej stosowaną klasyfikacją są przenośniki taśmowe, ślimakowe, kubełkowe, łańcuchowe, rolkowe, płytkowe, siatkowe, a także przenośniki zgrzebłowe.