Przenośniki zgrzebłowe.

Przeznaczone nawet do wykonywania najtrudniejszej pracy w kopalniach i nie tylko.

Zadzwoń

44 724 23 97

Napisz

biuro@glass-produkt.pl

W naszej ofercie posiadamy przenośniki zgrzebłowe (transportery), które idealnie sprawdzą się w pracy dla Twojej firmy. Produkując każdy z przenośników zgrzebłowych dbamy o to, aby cechowały go:

Niezawodność

Najlepsze materiały

+

Elastyczność

Zamów przenośnik zgrzebłowy dla Twojej firmy.

Przejdź do kontaktu i uzyskaj więcej informacji.

Przenośnik zgrzebłowy – zastosowanie

Przenośniki zgrzebłowe to urządzenia, których głównym przeznaczeniem jest praca w kopalniach. Ich rolą jest transportowanie wydobytych surowców – węgla, piasku, a nawet rud metali. Z uwagi na ciężkie warunki panujące przy tego typu wydobyciach, transportery zgrzebłowe muszą cechować się ponadprzeciętną wytrzymałością, a co za tym idzie – niezawodnością.

Systemy i transportery zgrzebłowe – ich budowa oraz specyfikacja

Nasze przenośniki zgrzebłowe wykonywane są przy użyciu najlepszych materiałów oraz przy zastosowaniu najbardziej nowoczesnych technik. Mając na względzie ich przeznaczenie – wnikliwie sprawdzamy każdy aspekt budowanych przez nas transporterów. Dokładnie dobieramy wszystkie materiały, a po skonstruowaniu maszyny – pieczołowicie testujemy każdą jej funkcjonalność. To pozwala nam mieć pewność, że produkowane przez Glass Produkt systemy zgrzebłowe doskonale sprawdzają się praktycznie w każdych warunkach.