Przenośniki ślimakowe.

Rurowe, przystosowane do transportu różnego rodzaju surowców.

Zadzwoń

44 724 23 97

Napisz

biuro@glass-produkt.pl

W naszej ofercie znajdziesz przenośniki ślimakowe (transportery), które doskonale odnajdą się podczas pracy w Twojej firmie. Każdy z wytwarzanych przez nas przenośników ślimakowych charakteryzuje się tymi kluczowymi cechami:

Niezawodność

Najlepsze materiały

+

Elastyczność

Zamów przenośnik ślimakowy dla swojej firmy.

Przejdź do kontaktu, aby uzyskać więcej informacji.

Przenośnik ślimakowy oraz jego zastosowanie

Przenośniki ślimakowe są uniwersalnymi urządzeniami przystosowanymi do transportu różnego rodzaju sypkich materiałów oraz surowców. Z dużym powodzeniem sprawdzają się zarówno w rolnictwie, budownictwie, jak i produkcji. Wszystko przez to, że za ich pomocą w wygodny sposób można transportować zboża, cement oraz inne sypkie surowce. Ich ogromną zaletą jest fakt, że transport materiałów może odbywać się na dowolną wysokość – ograniczoną jedynie przez długość samego przenośnika ślimakowego.

Systemy rurowe i transportery ślimakowe – budowa i specyfikacja

Każdy z naszych transporterów ślimakowych skonstruowanych jest z solidnych materiałów zapewniających trwałość i niezawodność nawet przy bardzo intensywnym użytkowaniu. Dostarczamy przenośniki rurowe w bardzo wielu konfiguracjach i rozmiarach do wyboru. Dzięki temu dając Ci pewność, znajdziesz u nas produkt, którego potrzebujesz – w pełni dostosowany do potrzeb Twojego przedsiębiorstwa.

Z powodzeniem realizujemy zlecenia polegające na wykonaniu przenośników ślimakowych o dowolnym rozmiarze, kształcie, a nawet posiadających dedykowane wyposażenie (kosze, kółka itp.).