Przenośniki kubełkowe.

Maszyny wykorzystywane do pionowego transportu różnego rodzaju surowców.

Zadzwoń

44 724 23 97

Napisz

biuro@glass-produkt.pl

Oferujemy przenośniki kubełkowe (transportery), idealnie sprawdzające się w transporcie pionowym – wykorzystywanym m.in. do uzupełniania silosów czy magazynów wysokiego składowania. Każdy z naszych przenośników kubełkowych cechuje:

Niezawodność

Najlepsze materiały

+

Elastyczność

Zamów przenośnik kubełkowy dla Twojego przedsiębiorstwa.

Kliknij, przejdź do kontaktu i pozyskaj więcej informacji.

Przenośnik kubełkowy – zastosowanie

Przenośniki kubełkowe są urządzeniami służącymi do transportu pionowego. Jak sama nazwa wskazuje, posiadają one charakterystyczne kubełki, których zadaniem jest przewożenie wybranego surowca na odpowiednią odległość. Surowcem tym mogą być zarówno materiały sypkie, jak i bardziej zwięzłe. Ten rodzaj przenośników idealnie sprawdza się zarówno w branży wydobywczej (służąc do wydobywania surowca na powierzchnię), ale także w rolnictwie czy innych gałęziach przemysłu (służąc chociażby do napełniania wysokich silosów.

Systemy, transportery i podajniki kubełkowe – ich budowa i specyfikacja

Nasze przenośniki kubełkowe wykonujemy z najlepszych dostępnych materiałów, dbając przy tym o ich niezawodność i pełną funkcjonalność. Wiemy, że mogą być wykorzystywane w bardzo ciężkich i wymagających warunkach, dlatego każdy produkt, przed opuszczeniem naszego przedsiębiorstwa, jest dokładnie testowany. Sprawdzamy działanie poszczególnych elementów, jak i jego ogólną bezawaryjność. Wszystko po to, aby mieć pewność, że przenośniki kubełkowe produkowane przez Glass Produkt są z pełni niezawodne i w 100% realizują powierzone im zadania.