Silosy.

Tworzymy niezawodne urządzenia do transportu, magazynowania i przesiewania piasku.

Zadzwoń

44 724 23 97

Napisz

biuro@glass-produkt.pl

W naszej ofercie otrzymasz pełen zakres usług, w ramach których produkujemy w pełni dopasowane silosy – idealnie dostosowane zarówno do charakteru Twojej firmy, jak i samych surowców, z których na co dzień korzystasz.

Nasza oferta to:

 

Pomoc i konsultacje.

Pomożemy Ci dobrać najlepsze rozwiązanie, które doskonale sprawdzi się w Twoim przedsiębiorstwie.

Projektowanie.

W kolejnym kroku zaprojektujemy silos, w którym uwzględnimy wszystkie stawiane przez Ciebie wymogi. Zadbamy przy tym zarówno o jego 100-procentową funkcjonalność, a także pełne bezpieczeństwo.

Produkcja i instalacja.

W ostatnim kroku stworzymy gotową maszynę, przywieziemy ją we wskazane miejsce, zajmiemy się jej montażem oraz próbnym rozruchem.

Poza samym silosem, zapewnimy Ci również pełen pakiet korzyści, w którego składzie odnajdzie się:

Pełna dokumentacja techniczna

Bieżące wsparcie i konsultacje

Konserwacja, naprawa i serwis silosów

Dowiedz się więcej.

Kliknij, aby już teraz przejść do kontaktu i pozyskać jeszcze więcej informacji na temat naszych silosów.

Silos, przesiewacz piasku – do czego służy?

Nasza firma zajmuje się dostarczaniem profesjonalnych, solidnych, a przede wszystkich trwałych silosów produkowanych pod konkretny wymiar. W ofercie firmy Glass Produkt znajdziesz także usługi związane z wykonaniem projektu, budową i instalacją silosów oraz przesiewaczy piasku. Są to urządzenia na co dzień wykorzystywane do przesiewania, czyli maksymalnego rozdrabniania surowca, który potem zostaje poddany kolejnym fazom obróbki. Rolą przesiewacza jest przede wszystkim maksymalne rozdrobnienie materiału, który jest do niego wprowadzany. Wszystko po to, aby pozbyć się grudek, sklejonych elementów oraz innych obiektów, które mogłyby zakłócić dalsze prace produkcyjne.

Silosy, przesiewacz do piasku, żwiru i innych surowców

Wykorzystując bogate doświadczenie, świetne maszyny oraz urządzenia, a także wiedzę wykwalifikowanych inżynierów, produkujemy sprawdzone przesiewacze idealnie nadające się do przesiewania piasku, żwiru oraz wielu innych rodzajów surowców wykorzystywanych na co dzień w Twojej firmie.