Przenośniki taśmowe.

Proste, wznoszące, łukowe i inne – zawsze dopasowane do Twojej firmy.

Zadzwoń

44 724 23 97

Napisz

biuro@glass-produkt.pl

W naszej ofercie znajdziesz przenośniki taśmowe (transportery), które idealnie odnajdą się podczas pracy w Twoim przedsiębiorstwie. Każdy z produkowanych przez nas przenośników taśmowych charakteryzują te kluczowe cechy:

Niezawodność

Najlepsze materiały

+

Elastyczność

Zamów przenośnik taśmowy dla swojego przedsiębiorstwa.

Przejdź do kontaktu, aby uzyskać wstępna wycenę.

Przenośnik taśmowy i jego zastosowanie

Przenośniki taśmowe są z powodzeniem wykorzystywane zarówno w pracach lekkich, takich jak transport produktów czy materiałów o niewielkich gabarytach. Doskonale odnajdują się także podczas konieczności transportu ciężkich przedmiotów. Za ich pomocą można transportować zarówno materiały pakowane, jak i te przewożone luzem.

Przenośniki wykorzystujące taśmy doskonale sprawdzają się w magazynach, halach produkcyjnych, na liniach montażowych, a nawet na placach budowy czy w rolnictwie.

Systemy i transportery taśmowe – budowa i specyfikacja

Każdy z naszych transporterów taśmowych zbudowany jest z solidnych materiałów, na które składa się metalowa rama oraz wytrzymała taśma PCV, która dodatkowo może być wyposażona w falbany wypustki lub inne elementy ułatwiające transport wybranych surowców. Nasza oferta jest w pełni elastyczna, dlatego oferujemy zarówno klasyczne przenośniki taśmowe przystosowane do wykonywania pracy na płaskich odcinkach. Jednak projektujemy i budujemy również urządzenia dostosowane do transportu na różne wysokości, a nawet po łukach.